1. İleri Düzey Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşireliği Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
12 Haziran 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.teknolojivehemsirelik.org
DAVET
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Neonatoloji Kliniği tarafından düzenlenen 1. İleri Düzey Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşireliği Sempozyumu toplantısının 12 Haziran tarihinde düzenleneceğini duyurmak ve sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Toplantımızda hem deneyimli hem de Yenidoğan Yoğun Bakıma gönül vermiş genç, dinamik hemşire arkadaşlar teknolojiyi, bilimi, profesyonel bakım ilkelerini harmanlayarak sizlere ileri düzey Yenidoğan Yoğun Bakım uygulamaları ve bu uygulamalardaki hemşirelik yaklaşımlarını anlatacaktır.

Hedefimiz; bebeklerimizde morbidite ve mortaliteyi en düşük düzeye indirmekle beraber, önceliğimiz bilim ışığında son teknolojiyi alanımıza taşımak, ekip çalışmasının, iş birliğinin, multidisipliner yaklaşımın bütün çalışanlara benimsetilmesidir.

Katkılarınızla da değerlenecek toplantımıza sizleri de bekliyoruz.

Dr. Leyla Bilgin
Hmş. Nevin Uygur
SBÜ, Ümraniye SUAM

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin