1. Ulusal Meslek Yüksekokulları Sempozyumu-BUUMYOS 2019

KONGRE TARİHİ
02 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Beykent Üniversitesi Büyükçekmece Yerleşkesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.buumyos2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Beykent Üniversitesi- 1.Ulusal Meslek Yüksekokulları Sempozyumu, 2 Kasım 2019 tarihinde Beykent Üniversitesi Büyükçekmece Yerleşkesi Yeni Bina’da düzenlenecektir. Teknik Bilimler, Temel Bilimler, Sağlık Bilimleri, Sosyal Bilimler, Eğitim Bilimleri alanlarındaki bilimsel çalışmaların sunumlarının gerçekleştirileceği, bilimsel verilerin ve teknolojik gelişmelerin ışığında değerlendirmelerin yapılacağı, tartışma ve bilgi alışverişleri ile zenginleştirilecek olan sempozyumumuza davet etmekten onur duyar, sempozyuma katılmanızı arzu ederiz.

Sempozyum programı kapsamındaki sözlü bildiri ve poster sunumlarıyla bilimsel açıdan doyurucu geçmesini planladığımız bu güzel etkinliğimizi sizlerle birlikte geçirmekten onur ve mutluluk duyacağız.

Saygılarımla.

Prof. Dr. Mehmet Emin KARAHAN
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin