1. Uluslararası Bilim Eğitim Sanat ve Teknoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
02 Mayıs - 04 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Dokuz Eylül Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.bestsempozyum.org
DAVET
Değerli Katılımcılar,

“1. Uluslararası Bilim, Eğitim, Sanat ve Teknoloji Sempozyumu”, 2-4 Mayıs 2019 tarihleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde İzmir'de gerçekleştirilecektir. Sempozyumun ana teması “Öğretmen Yetiştirmede 21. Yüzyıl Vizyonu” olarak belirlenmiş olup konu başlıklarının bu tema ekseninde ele alınması beklenmektedir.

Bilim insanlarını, eğitimcileri, yöneticileri, uzmanları, öğretmenleri, lisansüstü öğrencileri ve eğitime gönül verenleri anlamak, paylaşmak, katkı sağlamak ve konuyu derinlemesine ele almak için sempozyumumuza davet ediyoruz. Bilim ve doğanın birleştiği Buca Eğitim Fakültesi'nde gerçekleştirilecek olan bu sempozyumda katılımcılar açılış konuşmalarına, sözlü sunumlara, çalıştaylara ve panellere katılma imkânı bulacaktır.

Hakemler tarafından incelenerek kabul edilen sözlü sunumlar sempozyum web sitesinde özet kitapçık olarak; sempozyum sonrasında tam metin basılacak bildiriler “1. Uluslararası Bilim, Eğitim, Sanat ve Teknoloji Sempozyumu Bildirileri” kitabı olarak yayınlanacaktır.

Sizleri Ege’nin turistik ve tarihsel köklerini barındıran antik kent İzmir'de ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Mayıs 2019'da İzmir'de buluşmak dileğiyle...

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Ercan AKPINAR
Dokuz Eylül Üniversitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin