1. Uluslararası Multidisipliner Bilimsel Araştırmalar Kongresi-UMBAK

KONGRE TARİHİ
20 Eylül - 22 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.umbak.org
DAVET
Değeli Meslektaşlarım,

20-22 Eylül 2019 Tarihlerinde Türkiye’nin gözbebeği olan Antalya ilinde ULUSLARARASI MULTİDİSİPLİNER BİLİMSEL ARAŞTIRMA KONGRESİ bilimsel etkinliği düzenlenecektir.

Bilimin temeli bilim insanlarının bakış açısı ve geliştirile bilirliğidir. Bir bilim insanının bakış açısı ne kadar geniş ise o kadar üretken olabilmektedir. Tarihte büyük buluşların bulunmasında farklı disiplinlerin bir arada kullanılmasının önemli örnekleri vardır. Disiplinler arası akademik çalışmaların birbirine olan olumlu etkilerinden yola çıkarak sizleri UMBAK 'a davet ediyoruz.

UMBAK ile hedefimiz, farklı disiplinlerdeki bilim insanlarını ortak bir noktada toplayarak farklı bakış açısı ortaya çıkarmak, bilim dalları arasında bilgi etkileşimini sağlamak ve multidisipliner çalışmalara siz kıymetli bilim insanlarını ulaştırmaktır. Bu amaç doğrultusunda; Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Eğitim Bilimlerinin tüm alanlarında çalışan akademisyen ve araştırmacıları, özgün akademik çalışmalarla kongremize katkı sağlamaya davet ediyoruz.

Kongremize en az 5 farklı ülkeden davetli konuşmacı katılacak olup, ilgili yönetmeliklerin kriterlerini sağlamaktadır. Katılımcı akademisyenler, sözlü veya poster sunumu kendileri tercih ederek katılım sağlayacaklardır.

Kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri, yazarın isteğine bağlı olarak bildiri tam metin kitabında veya uluslararası yayınevinde kitap bölümü olarak yayınlanacaktır.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu

Prof. Dr. Cengiz ÖZEL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin