12. Ulusal Spor Bilimleri Öğrenci Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Nisan - 26 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ağrı, Türkiye
KONGRE YERİ
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.sporbilimleriagri.com
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Spor Bilimleri derneğinin ortaklaşa yapacağı 12. Ulusal Spor Bilimleri Öğrenci Kongresi 24-26 Nisan tarihleri arasında Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinin ev sahipliğinde Ağrı’da yapılacaktır.

Pek çok farklı üniversiteden davetli konuşmacının yer alacağı kongremizde “Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri” temel alanına bağlı olmak üzere diğer alt disiplinlerdeki tüm çalışmalara yer verilecektir.

Spor bilimlerinde çalışmalar yapan Lisans ve Lisansüstü düzeyindeki öğrenciler ile akademisyenlerin katılımı kongremize renk katacaktır. Ağrı’da gerçekleşecek olan kongremizde kentin tarihi, kültürü, Ağrı Dağı ve Nuh’un gemisi gibi yapısal özelliklerinin sizlere farklı deneyimler sunmasını bekliyoruz.

Sizleri Ağrı’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız!

Prof. Dr. Mehmet GÜNAY
Spor Bilimleri Derneği Başkanı

Prof. Dr. Gökhan BAYRAKTAR
Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin