14. Uluslararası Katılımlı Çocuk Alerji ve Astım Kongresi

KONGRE TARİHİ
22 Nisan - 25 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Regnum Carya Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
kongre2019.caaad.org.tr
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği’nin 14. Kongresini 22 - 25 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya, Regnum Carya Resort Hotel Belek’ de gerçekleştirecek olmanın sevincini ve heyecanını yaşıyoruz.

Alerjik hastalıkların bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek arttığını hep birlikte gözlemliyoruz. Kliniklerimizde 2000’li yıllarda astımlı çocukları daha çok görürken son yıllarda artan bir sıklıkla besin ve deri alerjilerini görmeye başladık. Kongremizde besin alerjilerini mercek altına almayı planladık; bununla birlikte alerjinin diğer konularını da kapsayacak şekilde zengin, bilimsel açıdan doyurucu, ama aynı zamanda günlük pratiğimizde kullanabileceğimiz güncel bilgileri de içeren bir program hazırlamayı amaçladık. Bilimsel programımız konferans, panel, karşıt görüş, yuvarlak masa, uydu sempozyumları, kurs, yarışma, sözlü ve poster sunumları, olgu sunumları şeklinde uluslararası ve ulusal saygın konuşmacılar, ve geleceğin yön verici genç akademisyenleri ve araştırıcıları tarafından sunulacaktır. Kongremizin tüm katılımcıların deneyimlerini paylaşması, bilgilerin perçinlenmesi, güncel uygulamalarda ayni dilin konuşulması ve ortak yaklaşımda bulunulması için bir fırsat yaratacağını umuyoruz.

Bilimsel program dışında akşamları hoşça vakit geçirmemizi sağlayacak güzel bir sosyal program hazırlığı içindeyiz. Kongremizde her zaman olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı birlikte kutlama onurunu ve sevincini yaşayacağız.

Antalya’nın güzel ilkbahar havasında buluşmak dileğiyle,

Her şey paylaşılınca güzel...

Saygılarımızla,

Prof Dr Zeynep Tamay
14. Çocuk Alerji ve Astım Kongresi Başkanı
Prof. Dr. Nermin Güler
Çocuk Alerji ve Astım Akademi Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin