17. Ulusal Sinirbilim Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Nisan - 07 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Trabzon, Türkiye
KONGRE YERİ
Karadeniz Teknik Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.usktubas.org
DAVET
Değerli Sinirbilimciler,

17. Ulusal Sinirbilim Kongresi Türkiye Beyin Araştırmaları ve Sinirbilimleri Derneği (TÜBAS) desteği ve Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin ev sahipliğinde 04 – 07 Nisan 2019 tarihleri arasında Trabzon’da düzenlenecektir.

Kuruluş ve hazırlık dönemi çalışmalarıyla birlikte Türkiye’de 25 yıla yakın bir geçmişi olan sinirbilim toplantıları, 2001 yılından itibaren Ulusal Sinirbilim Kongresi (USK) adı altında her yıl düzenlenmeye başlamıştır. Zaman içerisinde, USK’ların hem katılımcı sayısı, hem de klinik, pre-klinik ve diğer disiplinlerden çeşitliliği artış göstermiştir.

17. USK’da, moleküler ve hücreselden davranışa, gelişimselden görüntülemeye, metodolojiden deneysel modellere ve yeni klinik stratejilere kadar sinirbilimin her alanından konferans, sempozyum, panel ve sunumlara yer verilecektir. Ayrıca, kongrenin ilk günü düzenlenecek kurslarla genç sinirbilimcilerin bilgi ve becerilerinin gelişmesine katkı sağlanması hedeflenmektedir.

Kongremiz değerli bir ulusal sinirbilimci kitlesi, Avrupa ve ABD’den seçkin uluslararası ve Türk bilim insanları ile FENS, IBRO ve SfN çevrelerinden temsilcileri ağırlayacaktır.

Kongremizde sinirbilimde en yeni gelişmelerin paylaşıldığı geniş bir bilimsel program, katılımcılar arasında yeni proje ortaklıkları için verimli bir akademik platform ve zengin bir sosyal program sunmaya çalışacağız.

17. USK’ya hazırlık sürecinde ve kongre sırasında değerli önerilerinizi, destek, katılım ve katkılarınızı bekliyor, Karadeniz baharında doğal ve kültürel zenginliklerle dolu Trabzon’da buluşmayı diliyoruz.

Saygılarımızla

Kongre Eş-Başkanları

Prof. Dr. Ahmet Ayar
(Karadeniz Teknik Üniversitesi)

Prof. Dr. Bayram Yılmaz
(TÜBAS)

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin