2. Otoloji ve Odyoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Nisan - 18 Nisan 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.otolojiodyolojikongresi.org
DAVET
Sevgili Kulak Burun Boğaz camiası, Odyoloji camiası ve Odyometri camiası'nın kıymetli mensupları;

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi ev sahipliğinde 2. Otoloji & Odyoloji kongresi organize ediyoruz.

Doğuş Üniversitesi ev sahipliğinde birincisini düzenlediğimiz Otoloji & Odyoloji kongresi oldukça verimli geçti. Aldığımız geri bildirimler bizleri ziyadesiyle memnun etti. Elde edilen bu başarı bir sonraki kongre için güvenle devam edebileceğimiz anlamına geldi.

Sizleri 17-18 Nisan 2020 tarihlerinde İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesinde yapılacak olan 2. Otoloji & Odyoloji kongresine bekliyoruz.

Katılımcı akademisyenler, sözlü ve/veya poster sunumu kendileri tercih ederek katılım sağlayacaklardır. Kongrede sunulan bildirilerin tam veya özet metinleri, yazarın isteğine bağlı olarak bildiri metin kitabında yayınlanacaktır. Kongre katılımcılarına da ayrıca kongre katılım belgesi, kursiyerlere de eğitime katıldıklarına dair belge verilecektir.

Şimdiden tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Hepinize akademik çalışmalarla zenginleşmiş güzel günler diliyoruz, kongrede buluşalım.

Sitemiz yapım aşamasında olup yakında daha kapsamlı bilgilerin sizinle paylaşılacağı müjdesiyle saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Kongre Düzenleme Kurulu:

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hamdi KEPEKÇİ (İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi / KONGRE BAŞKANI)

Öğr. Gör. Dr. Ali Ahmet ŞİRİN (Doğuş Üniversitesi/ BİLİMSEL SEKRETERYA)

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin