2. Ulusal Turizm Rehberliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
29 Nisan - 30 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Aydın, Türkiye
KONGRE YERİ
Adnan Menderes Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.turizmrehberligikongresi.com
DAVET
40 yılı aşkın süredir bilimsel çalışmaları ve mezun ettiği öğrencileri ile sektör ve akademik çevreler tarafından kabul gören bir kurum olan Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Turizm Fakültesi, 2. Ulusal Turizm Rehberliği Kongresine ev sahipliği yapmaktan büyük gurur duymaktadır. Turizm Rehberliği alanında uzman akademisyen, sektör temsilcileri ve turist rehberlerini buluşturan kongre, turizm rehberliğinin gelişmesine katkı sağlayarak, gelecekte daha güçlü temeller üzerine oturmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir.

29-30 Nisan 2019 tarihinde ikincisi düzenlenecek olan 2. Ulusal Turizm Rehberliği Kongresi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Turizm Fakültesinde düzenlenecektir. Siz değerli katılımcıları turizm rehberliği alanındaki bilimsel çalışmalarla aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyarız.

DOÇ. DR. GÜL ERBAY ASLITÜRK
Düzenleme Kurulu Başkanı

PROF. DR. ABDULLAH TANRISEVDİ
Fakülte Dekan V.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin