25. Acil Tıp Veleye Siirt Güz Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
01 Ekim - 02 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Siirt, Türkiye
KONGRE YERİ
Siirt İl Valiliği Konferans Salonu

KONGRE WEB SİTESİ
www.siirtsempozyumu.com
DAVET
25. Sempozyum İlim ve Bilimin Birleştiği Mümtaz şehrimiz Siirt’te

Çok Değerli Meslektaşlarımız,

Tıp camiasının devasa gücü Acil Tıbbın dev markası ATUDER ulusal ve uluslararası organizasyonlarla insan sağlığına, sağlık okur yazarlığına ve acil tıp dünyasına hizmet vermeye devam ediyor. Bu amaçla çok değerli olan 25. Acil tıp sempozyumunu ülkemizin çok özel bir yerinde İlim ve Bilimin yüzyıllardan beri birleştiği, kadim medeniyet şehri hoşgörünün canlı timsali Siirt te gerçekleştireceğiz. Acil hastalara müdahale etmenin kutsal bir görev olduğu bilincini özümsemiş olan güzide katılımcılara miyokard infarktüsünden, stroklara, endokrin acillerden travmaya kadar geniş bir yelpazede birçok üniversite ve bilim yuvasından değerli hocalarımızın moderatörlüğünde, alanın da seçkin konuşmacılarla son bilgileri paylaşma imkânı sunacağız.

Acil tıp uzmanları adeta olimpiyat dekatloncusu gibi bir değil on branşta hizmet sunmak zorunda kalan ve bu hizmeti sunarken zamanla yarışan sağlık ordusunun özel kuvvetleridir. Bölgede zor şartlarda gece gündüz demeden fedakârca çalışan bu değerli meslektaşlarımızla bir araya gelmek, onların çalışma şartlarını görmek ve anları onlarla paylaşmak bizim için önemli bir iftihar vesilesi olacaktır.

Siirt şehrimiz 3 dilin birlikte konuşulduğu Mezopotamya medeniyetinin önemli beşiklerinden tarihe tanıklık eden kadim bir ilimizdir. Botan vadisinin süzülerek yayıldığı doğa güzellikleriyle, cam terasıyla, evliyalar diyarı topraklarıyla katılımcılarda çok farklı duygular ve tatlar bırakacaktır. Bu güzel bölgemizdeki önemli sempozyuma tümünüzü davet etmekten onur duyuyoruz.

Prof. Dr. Başar CANDER
ATUDER YK Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin