28. Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresi-ICES-UEBK 2019

KONGRE TARİHİ
25 Nisan - 28 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.ices-uebk.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri Ankara’da 25-26-27-28 Nisan 2019’da yapılacak olan 28. Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresi'nde (ICES/UEBK-2019) görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

Kongrenin ana teması “Dünya Refahı İçin Eğitim”; alt temalar olarak da “Gelişen Dünyada Eğitim Bilimleri, Öğretmen Yetiştirmenin Geleceği, Eğitimin Bugünü ve Geleceği, Eğitim 4.0: Geçmişten Geleceğe Taşınan İnsan ve Yeni Öğrenme Modelleri” belirlenmiştir. Kongre Hacettepe Üniversitesi ve ULED (Ulusal Eğitim Dernekleri) Platformu işbirliği ile düzenlenmektedir.

28. Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresi (ICES/UEBK-2019) dünyadaki meslektaşlarla uzmanlık, deneyim ve bilimsel çalışmaların paylaşılmasını amaçlamaktadır. Programda; panellere, çalıştaylara, sözlü bildirilere ve poster sunumlarına yer verilecektir.

ICES/UEBK-2019 için lütfen daha önce herhangi bir yerde sunulmamış ve/veya yayımlanmamış özgün çalışmalarınızı bildiri gönderimi menüsünü kullanarak gönderebilirsiniz.

ICES/UEBK-2019 bildiri özet metinleri kongre öncesinde “Bildiri Özetleri E-Kitabı" olarak yayımlanacaktır. Buna ek olarak kongre sonrasında bildiriler, makale biçimine dönüştürülmek ve hakem değerlendirme sürecinden geçirmek koşulu ile “Bildiriler Tam Metin E-Kitabı”nda basılacaktır. Başvuruların yayımlanması ile ilgili detaylı bilgilere “Genel Bilgiler” menüsünden ulaşabilirsiniz.

Sizleri Ankara’da yapılacak kongremizde görmeyi heyecanla bekliyoruz.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin