3. Uluslararası Sınırsız Eğitim ve Araştırma Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
24 Nisan - 27 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
La Blanche Otel

KONGRE WEB SİTESİ
useas.sead.com.tr
DAVET
Değerli Akademisyen, Araştırmacı ve Eğitimciler,

Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği olarak düzenlediğimiz 3.Uluslararası Sınırsız Eğitim ve Araştırma Sempozyumu (USEAS 2019) 24-27 Nisan 2019 tarihlerinde Muğla Bodrum Turgutreis La Blanche Otelinde yapılacaktır. Sempozyumun ana teması “Araştırma ve Öğrenme” olarak belirlenmiştir. Sempozyumun amacı eğitim alanındaki yenilik, araştırma ve uygulamaları paylaşmak, yeni düşünceler oluşturmak ve bilimsel üretime katkı sağlamaktır. Ayrıca akademisyen, eğitimci, öğretmen ve öğrenciler arasında bilimsel ve sosyal etkileşimi üst düzeye çıkarmak, işbirliği ve eşgüdüm çalışmalarına ortam hazırlamaktır. Bu anlayışla Sempozyumda sözlü bildirilerin yanında konferans, panel, sergi gibi çeşitli etkinliklere yer verilecektir. Sempozyumda sunulan çalışmalar hakem değerlendirmesi sonucu USEAS 2019 Bildiri Özeti Kitabı, Tam Metin Bildiri E-Kitabı, Araştırma ve Öğrenme E-Kitabı adıyla yayınlanacaktır. Ayrıca bilimsel yenilik, içerik, araştırma, yöntem, uygulama vb. yönlerden Bilim Kurulu tarafından seçilen bildirilere “bildiri ödülü” verilecektir. Sempozyumda sunulan bilgilerin giderek gelişmesi, yayılması, uygulanabilir fikirlere dönüşmesi, eğitim ve araştırma çalışmalarına rehberlik etmesi ve ülkemizde bilim kültürünün zenginleşmesine katkı sağlamasını beklemekteyiz.

Geleceğin bilim insanı, eğitimci ve araştırmacılarını yetiştirmeye katkı sağlayacak bu Sempozyuma panel, konferans, bildiri gibi sunumlarla destek veren bütün katılımcılara, Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği olarak teşekkür ederiz. Sizleri 3.Uluslararası Sınırsız Eğitim ve Araştırma Sempozyumu (USEAS 2019)’ da görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, başarılar dileriz.

Prof. Dr. Firdevs GÜNEŞ
Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin