4. Eğitimde Değişim Konferansı

KONGRE TARİHİ
20 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Konya, Türkiye
KONGRE YERİ
Selçuklu Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.egitimdedegisim.com
DAVET
Değerli Eğitim Sevdalıları;

Sizleri 20 Nisan 2019 tarihinde Mevlana diyarı, huzur ve hoşgörü şehri Konya’da Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenleyeceğimiz, Eğitimde İnovasyon Derneği tarafından organize edilen “4. EĞİTİMDE DEĞİŞİM KONFERANSI”na davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Dünyada ve özellikle içinde bulunduğumuz coğrafyada yaşanan olaylar her defasında eğitimin önemini ortaya koymaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan Güçlü Yarınlar İçin 2023 Eğitim Vizyonu belgesi, çocukların mutluluğunu esas alan, insan odaklı, nitelikli ve kapsayıcı eğitime yönelik hedefleri gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. “Değişimin Bir Parçası Ol” sloganı ile gerçekleştireceğimiz kongremizin temel amacı güncel gelişmeleri 2023 hedefleri doğrultusunda değerlendirmek ve Türkiye’nin önde gelen alan uzmanlarının bilgi ve tecrübelerini tüm eğitimcilerle paylaşmalarını sağlamaktır.

Kongremiz, eğitime gönül veren dostları bir araya getiren hem bilimsel hem de mesleki gelişmelerin paylaşılmasının ve tartışılmasının hedeflendiği önemli bir platformdur. Bu sebepten eğitimciler aralarındaki iletişim ve işbirliğini arttırmak, paylaşımlarını yeni fikirlerle zenginleştirebilmek için panellerde, atölyelerde ve sunumlarda bir araya geleceklerdir.

Tüm eğitimcileri, sonuçlarının ülkemize ve eğitim dünyasına önemli katkılar sağlayacağını umut ettiğimiz “4. EĞİTİMDE DEĞİŞİM KONFERANSI”nda görmekten onur duyacağız.

Saygılarımızla,
Dr. Öğr. Üyesi Bengü TÜRKOĞLU
EDKKonya Organizasyon Komitesi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin