4. Erişkin Aşı Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
26 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.eriskinasi.com
DAVET
Sayın Sağlık Çalışanlarımız;

Geçmiş yıllarda toplumda aşıların esas olarak çocuklara yapıldığı şeklinde bir algı hakimken, günümüzde "Erişkin Aşılama" kavramı giderek artan bir şekilde benimsenmekte ve yaygınlaşmaktadır. Erişkin Aşı Derneği olarak misyon ve vizyonumuz gereği, toplumdaki bireyleri ve sağlık çalışanlarını bilgilendirmeyi ve farkındalıklarını arttırmayı hedefliyoruz. Bu amaçla 2 yılda bir yapmakta olduğumuz sempozyumumuzun dördüncüsünü bu yıl yine "Erişkin Aşı Farkındalık Haftası" olan Nisan ayının son haftasında 26 Ninsa 2019 tarihinde "IV. Erişkin Aşı Sempozyumu" şeklinde gerçekleştirmeyi arzuluyoruz.

Her seferinde olduğu gibi, yine birbirinden değerli hocalarımızın keyifli anlatımlarını hep birlikte dinlemek üzere sizleri sempozyumumuza davet ediyoruz.

Sloganımız ve hedefimiz "Erişkinler de Aşılanır" olsun, aşılanması gereken hiçbir aşısız kalmasın...

Saygılarımızla...

Doç. Dr. Selma Tosun
Erişkin Aşı Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin