4. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi-Kadın Hastalıkları ve Doğum

KONGRE TARİHİ
05 Nisan - 07 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
tipogrencikongre.bezmialem.edu.tr
DAVET
Değerli Öğrenci Arkadaşlarım,

Sizleri Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak 5-6-7 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz “4. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi” ne davet ediyoruz.

“Kadın Hastalıklar ve Doğum” teması ile gerçekleşecek kongremiz, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalının 4 temel dalı olan Jinekoloji, Perinatoloji, Fertilite ve Onkoloji temelinde ilerleyecektir. Kadın Hastalıkları ve Doğum’u biz öğrencilerin derslerde dinledikleriyle değil, tüm detaylarıyla, bilinmeyen yönleri ile, henüz aydınlatılmamış konuları ile detaylıca ele alıp derinlemesine inceleyeceğimiz bir kongre planlıyoruz.

Temamızın çok farklı boyutlarıyla, daha önce derslerimizde konuşulmamış yönleriyle tartışılacağı oturumlarda farklı üniversitelerden gelen öğrenci arkadaşlarımızın konuşmacı olarak görev alacağı, farklı üniversitelerden alanında uzman hocalarımızın gerçekleştireceği oturumlar ile; verimli, bolca bilgi ve deneyim paylaşımının yanı sıra eğlenceli de geçeceği bir kongre gerçekleştirmeyi hedefliyoruz .

Verimli olacağını düşündüğümüz bu bilgi paylaşım platformunda bir arada olmak, mesleki bilinç geliştirmemizde bizler için önemli bir fırsat olacaktır. Bilimsel programımızın yanı sıra ilgi çekici sosyal programlarımız ve atölyelerimiz ile kongre takımı olarak hep birlikte hem eğleneceğimiz hem de öğreneceğimiz verimli günler geçirmeyi planlıyoruz.

Kongremiz Bezmialem Vakıf Üniversitesi Abdülhamit Han Oditoryumu’nda yapılacaktır. Özgün çalışmalarınız ve eşsiz katkılarınız ile sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kongre Başkanı
Deniz Rüya Aydın

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin