5. Karadeniz Meme Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Mart - 30 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Samsun, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kmk2019.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız;

Samsun Meme Derneğinin daha önce 2007, 2011, 2015 ve 2017 yıllarında düzenlediği ve artık gelenekselleşen “5. Karadeniz Meme Kongresi’ni 28-30 Mart 2019 tarihleri arasında, Samsun’da gerçekleştirmek için çalışmalarımız sürüyor.

Türkiye’de meme kanserinin tanı ve tedavisinde söz sahibi konuşmacı ve tartışmacılarla, meme kanserini A’dan Z’ye multidisipliner olarak değerlendireceğimiz bir kongre hazırlığı içerisindeyiz. Ayrıca meme kanseri konusunda tanı ve tedavide en son yaklaşımlarla ilgili konferanslarda, dalında öne çıkan uluslararası konuşmacılara yer vereceğiz. Sizleri Karadeniz’in incisi, Mustafa Kemal Atatürk’ün 1919’da Ulusal Kurtuluş Savaşımızı başlattığı Samsun’da, 100. Yılda misafir etmekten büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Saygılarımızla.

Prof.Dr.Necati ÖZEN
Kongre Başkanı

Prof.Dr.İdris YÜCEL
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin