5. Uluslararası Sosyal Bilimler Sempozyumu-ASEAD

KONGRE TARİHİ
27 Nisan - 29 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Kemer, Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
aseadsempozyum.org
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

Sizleri 27-29 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya-Kemer’de Avrasya Sosyal ve Ekonomi Araştırmaları Dergisi’nin (ASEAD) misafirperverliğinde düzenlenecek olan ASEAD V. Uluslararası Sosyal Bilimler Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

En az 5 farklı ülkeden davetli konuşmacının katılacağı sempozyum, “Yeni Akademik Teşvik Kriterleri” kapsamında uluslararası niteliğe sahip bulunmaktadır.

Sempozyumda sözlü sunumun yanı sıra poster bildiri ve video sunumlarına yer verilmektedir. Sempozyum Bildiri Özetleri ISBN’li Sempozyum Bildiri Özetleri Kitabı’nda yayınlanacaktır. Bildiri Tam Metinleri ise, katılımcıların tercihlerine göre Doçentlik başvuru ve Akademik teşvik kriterlerine uygun olarak Sempozyum Bildiri Kitabı’nda veya Dergimizin (ASEAD) Sempozyum Özel Sayısında ücretsiz olarak yayınlanacaktır.

Sempozyumda buluşmak ümidiyle...
ASEAD Sempozyum Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin