5. Uluslararası Sosyal ve Eğitim Bilimleri Araştırmaları Kongresi-UBAK 2019

KONGRE TARİHİ
11 Temmuz - 14 Temmuz 2019

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.ubaksymposium.org
DAVET
Değerli Araştırmacılar,

Bursa Uludağ Üniversitesi’nin akademik katkılarıyla 11 - 14 Temmuz 2019 tarihleri arasında Bursa’da 5. Uluslararası Sosyal ve Eğitim Bilimleri Araştırmaları Kongresi’ni düzenlemeyi planlamış bulunmaktayız.

UBAK olarak daha önce Kemer, Mardin, Nevşehir ve Yalova’da olduğu gibi, Sosyal ve Eğitim Bilimlerinin her alanında sunulan tebliğler, kongrede müzakere edilecek, bilim insanları çaışmalarını değerlendirecek ve sunulan tebliğlerin özetleri özet kitabında, bildiri tam metinleri de Bildiri kitabında yayınlanacaktır. Yayınlanan çalışmaların tamamı hakem sürecinden geçirilecektir.

5. Uluslararası Sosyal ve Eğitim Bilimleri Araştırmaları Kongresi’nde bildiriler Türkçe ve İngilizce sunulabilir.

Kongrede Eğitim, Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimlerin tüm alt dallarında tebliğ müracaatı yapılabilir. Bilim kurulu tarafından Kabul edilen tebliğler, kongre programında yer alacaktır.

Kongre merkezi olan Bursa’nın çok eski bir yerleşim birimi olmasından dolayı “Tarihi, Edebi, iktisadi ve kültürel yönleriyle Geçmişten Günümüze Bursa” konulu tebliğler, ayrı kitap olarak yayınlanacaktır.

Kongrede ilk iki gün tebliğler sunulacak ve kalan iki günde de Bursa’nın tarihi ve kültürel yörelerine gezi düzenlenecektir.

Sizleri 11 - 14 Temmuz 2019 tarihleri arasında Bursa Uludağ Üniversitesi kampüsünde yapılacak olan kongreye davet ediyoruz.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin