6. Sivas Romatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
20 Eylül - 22 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
Kapadokya, Nevşehir, Türkiye
KONGRE YERİ
DoubleTree by Hilton Hotel Avanos

KONGRE WEB SİTESİ
www.sivasrom2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği Sivas Şubesi olarak 20 – 22 Eylül 2019 tarihleri arasında Kapadokya’da 6.sını düzenleyeceğimiz Sivas Romatoloji Günleri’ni duyurmanın onurunu yaşıyoruz.

Romatoloji alanında güncel gelişmeleri, alanlarında söz sahibi çok değerli hocalarımızdan dinleme olanağı bulacağımız toplantımızda; ayrıca multidisipliner yaklaşım ile oluşturulan oturumlarda farklı branşlardan meslektaşlarımızla bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmayı hedefliyoruz. Bilimsel oturumları ve yoğun program içerisinde biraz olsun eğlenmemizi sağlayacak sosyal programlarıyla da toplantımız, ancak siz değerli meslektaşlarımızın katılımı ve katkılarıyla hedefine ulaşacaktır.

İşte bu duygularla bilgilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşmak, dostlarımızla hasret gidermek, hatıralarımızı yad etmek, bu güzel onuru ve gururu birlikte yaşamak için siz sevgili meslektaşlarımızı toplantımıza davet ederken sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Sami HİZMETLİ
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin