7. Ulusal Her Yönüyle Eczacılık Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
26 Nisan - 28 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Eskişehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Anadolu Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.hyes2019.org
DAVET
Eczacılık ve Sağlık Kulübü olarak biz; 1997 yılında Anadolu Üniversitesi bünyesinde, A.Ü. Eczacılık Fakültesi desteğiyle kurulmuş köklü bir öğrenci kulübüyüz.

Amacımız; Eczacılık Fakültesi öğrencileri başta olmak üzere öğrenimini görmekte olan ve sağlık alanıyla ilgili öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak, düzenlediğimiz organizasyonlar aracılığıyla öğrenciler arasındaki iletişimi kolaylaştırmak ve öğrencilerin alanında kendini geliştirmiş kişilerle iletişimlerini sağlayarak meslek hayatına atılmalarında köprü vazifesi görmektir.

Kulübümüz aracılığıyla üyelerimizi akademik anlamda geliştirmenin yanı sıra proje yönetiminin her safhasında etkin kılarak iletişim yetkinliklerini ve organizasyon becerilerini geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Bu amaçlar doğrultusunda; Sempozyumlar (Her Yönüyle Eczacılık Sempozyumu), eğitimler, geziler ve çeşitli organizasyonlar düzenlemekteyiz.

En kapsamlı etkinliğimiz olan ve sonuncusunu 2018 yılında düzenlediğimiz 6. Her Yönüyle Eczacılık Sempozyumu’nun ardından 26-27-28 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olan 7.HYES’i düzenleme çalışmalarına başladık.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin