7. Ulusal Pediatrik Hematoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
13 Kasım - 14 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.tphd2020.org
DAVET
Saygıdeğer Türk Pediatrik Hematoloji Derneği Üyeleri ve Değerli Kongre Katılımcıları,

7. Ulusal Pediatrik Hematoloji Sempozyumunu, 13-14 Kasım 2020 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirecek olmanın heyecanı içindeyiz. Derneğimizin 21. yılındaki bu toplantıda, pediatrik hematoloji ve immünoloji alanlarında ülkemize hizmet etmiş, çok sayıda bireyin yetişmesine katkıda bulunmuş Prof. Dr. Türkan Patıroğlu’nun emekliliğini kutlayacağız.

Sempozyumumuzun, pediatrik hematolojiye gönül vermiş ustalarımızın genç üyelerimizle biraraya gelmesi, bilgi ve deneyimlerini aktarması için iyi bir ortam oluşturacağını ümit ediyoruz. Bilimsel programımızda hematolojinin birçok alanını kapsayan konuşmalar, sözlü sunular ve poster sunuları yer alacak, jürimiz her sene olduğu gibi uygun bulduğu çalışmaları ödüllendirecektir.

Türk Pediatrik Hematoloji Derneği ve Yerel Düzenleme Kurulu olarak sizleri Sempozyumumuza davet ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Musa Karakükcü
Yerel Düzenleme Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Namık Yaşar ÖZBEK
Türk Pediatrik Hematoloji Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin