7. Yutma Bozuklukları Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Aralık - 06 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.yubad.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Sizleri 5-6 Aralık 2019 tarihlerinde Wyndham Otel, Ankara’da Yutma Bozuklukları Araştırma Derneği, Klinik Enteral Parenteral Nutrisyon Derneği, H.Ü. Yutma Bozuklukları Araştırma ve Uygulama Merkezi ve Türkiye Diyetisyenler Derneği işbirliği ile düzenlenecek olan VII. YUTMA BOZUKLUKLARI KONGRESİ’ne davet etmekten onur duyuyoruz.

Kongre ana temamız ‘Yutma, Egzersiz ve Beslenme’ dir. Düzenlenecek kongre ile yutma bozuklukları alanında çalışan ve bu alana ilgi duyan profesyonelleri bir araya getirmek, yutma bozukluğu ve rehabilitasyonuna bakış açısını genişletmek, bilgi alışverişi sağlamak, alanla ilgili farkındalığı arttırmak ve yeniliklerin paylaşılması hedeflenmektedir. Bu nedenle kongremizin alanda çalışan tüm sağlık profesyonellerine yutma bozukluklarına yaklaşım açısından yol gösterici olacağını ümit ediyoruz.

Sizleri aramızda görebilmek dileğiyle ve saygılarımızla,

Prof Dr A. Ayşe KARADUMAN
Kongre Başkanı

Doç. Dr. M. Müzeyyen ÇİYİLTEPE
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin