8. İBH Okulu

KONGRE TARİHİ
25 Nisan - 27 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Yeşilköy, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Renaissance Polat İstanbul Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ibhokulu2019.org
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Gastroenteroloji Bilim Dalı alanında, İBH derneğini kurduğumuz 1996 yılından itibaren İBH’nın tanı ve tedavisinde en yeni ve doğru bilgileri yurt sathına yaymak konusunda önemli mesafe alındığı kanısındayız. Bu mesafeyi büyük oranda 8 yıllık bir geçmişi olan İBH Okulu ile başardık diye düşünüyoruz.

Bu perspektif ile konularında uzman ulusal ve uluslararası konuşmacıların katılımı ile uzman hekimlerimize İnflamatuvar Barsak Hastalıkları’ndaki son gelişmelerin aktarılacağı İBH OKULU 2019 Kongresi 25-27 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul'da Polat Otel’de gerçekleşecektir.

İBH Okulu bu yıl geçen sene ilkini uygulamaya koyduğumuz “Sıra dışı vakalar ile İBH” ve paralel “US Kursu” ile başlıyor ve aynı gün farklı bir ortamda akşam yemeği ile sonlanıyor.

Bu yıl vaka tartışmalarının daha çok yer aldığı hatta konuşmacıların vakalara daha çok yer verdiği bir toplantı formatını geçen seneye oranla daha da geliştirip uygulayalım diye düşündük. Ayrıca 2 uluslararası konuğumuzla da programa katkıda bulunalım istedik.

Gala yemeğimizi de, yine İstanbul profilini ve izleyebileceğimiz bir perspektifte tutalım istedik.

Sevgili katılımcılar İBH Okulu 2019’de sizleri tekrar aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.
Saygılarımızla,

Prof.Dr.Aykut Ferhat Çelik
Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin