9. Kistik Fibrozis Sempozyumu ve Aile Eğitim Toplantısı

KONGRE TARİHİ
01 Mart - 02 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Bera Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kistikfibrozis2019.com
DAVET
Sayın meslektaşlarımız,

“Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis Derneği” tarafından Ankara’da 1 - 2 Mart 2019 tarihinde “IX. Kistik Fibrozis Sempozyumu ve Aile Eğitim Toplantısı” gerçekleştirilecektir.

Sempozyumun ilk gününde kistik fibrozis hastalığının yenidoğan taraması, çeşitli sistem tutulumu ve komplikasyonları, erişkin kistik fibrozis hastalarının izlemi, kistik fibroziste akciğer transplantasyonu ve tedavide yenilikler değerli konuşmacılar tarafından paylaşılacaktır. İkinci günde gerçekleştirilecek “Aile Eğitim Toplantısında” ise hastalık hakkında genel bilgilerin yanı sıra, yeni tedaviler ve fizyoterapi uygulamaları, psikolojik ve sosyal sorunlar kistik fibrozisli hastalar ve ailelerine yönelik olarak anlatılacak ve günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar birlikte tartışılacaktır. Çocuk ve erişkin göğüs hastalıkları alanında çalışan hekimlere, çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanlarına, araştırma görevlilerine, aile hekimlerine, kistik fibrozisle çalışan fizyoterapistlere, hemşirelere, diyetisyenlere ve kistik fibrozis hastalarımız ve ailelerine faydalı olacağına inandığımız ve Ankara’da 1 - 2 Mart 2019’da gerçekleşecek olan toplantımızda birlikte olmayı diliyor ve saygılarımızı sunuyoruz.

Doç. Dr. Güzin Cinel
Sempozyum Başkanı

Doç. Dr. Nagehan Emiralioğlu
Sempozyum Sekreteri

Prof. Dr. Uğur Özçelik
Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin