Dokuz Eylül Kadın Doğum Bahar Sempozyumu-Perinatoloji

KONGRE TARİHİ
20 Nisan - 21 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Dokuz Eylül Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
deubaharsempozyumu.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

20-21 Nisan 2019 tarihlerinde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı tarafından, Sağlık Bakanlığı ve İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Kurumu'nun destekleri ve Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji, Kadın Doğum Uzmanları Derneği ve Ege Perinatoloji Derneği'nin de katkılarıyla Kurucu Öğretim Üyeleri Konferans Salonunda 2 gün süreyle düzenlenecek olan sempozyuma sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık alanında obstetrikde ve fetal gelişimin takibinde bizleri özellikle günlük pratikte zorlayan ve hepimizin medikolegal açıdan korkulu rüyası haline gelen konuları, ülkemizin önde gelen uzmanları ve akademisyenleri ile tartışmak ve çözüm önerileri oluşturmak bu sempozyumun ana hedeflerinden birisidir.

Ayrıca, dünyada olduğu gibi ülkemizde de gittikçe artan sezaryen oranları neticesinde karşılaştığımız tıbbı komplikasyonlara yaklaşımlar ve ülkemizdeki yüksek sezeryan oranlarını makul düzeylere çekebilmek için yapılabilecek girişimleri de bu sempozyumda sizlerle birlikte tartışacağız.

Bahar mevsiminin en güzel günlerinde İzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi'nde görüşmek üzere hepinize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Sempozyum Onursal Başkanı
Prof. Dr. Murat Celiloğlu
Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi
Dekanı

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Erbil Doğan
Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi
Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin