Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1. Uluslararası Diş Hekimliği Öğrenci Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Nisan - 06 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.hudis2019.com
DAVET
Sevgili Diş hekimliği öğrencileri, genç meslektaşlarım,

Sizleri Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1. Uluslararası Diş Hekimliği Öğrenci Kongresine davet etmekten gurur ve mutluluk duyuyorum.

Diş hekimi ünvanına hak kazanmak oldukça zorlu bir süreci başarıyla tamamlamayı gerektirir. İyi bir diş hekimi olmak için yaşam boyu devam edecek sürekli eğitim ve mesleki gelişim sürecinin parçası olmak şarttır.

Bu kongreyi, sizleri bilimsel araştırmaların parçası olmaya teşvik edecek, üretimine katkıda bulunduğunuz bilgiyi akranlarınızla paylaşabilmenize olanak sağlayacak bir platform olması için düzenliyoruz. Bu sayede istisnasız hepinizi, bilgiye sistematik ulaşımın yollarını keşfetmeye, içinizden bir grup genç meslektaşımızı da yarının akademisyeni olmaya yöneltmek, teşvik etmek arzusundayız.

Ulusal ve uluslararası saygın hocalarınızın konferansları, pratik uygulama kursları ile zenginleştirilmiş kongremize dinleyici veya bildiri/poster sunucusu olarak katılarak hem bilgilerinizi arttırmak/güncellemek fırsatı bulacak, hem de Türkiye’den ve Dünyadan kongremize katılacak akranlarınızla buluşmak suretiyle kalıcı mesleki ilişkiler de kuracaksınız.

Nisan 2019’da hepinizi Hacettepe’mizde görmekten, baharın ilk günlerinde 2 gün boyunca Bilimsel Şenliğimizde ağırlamakta mutluluk duyacağız.

Sevgilerimle,

Prof. Dr. A. Rüya Yazıcı
Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin