İzmir Demokrasi Üniversitesi 1. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresi-IDU-ICER 2019

KONGRE TARİHİ
04 Ekim - 06 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
EUPHORIA Aegean Resort and Spa

KONGRE WEB SİTESİ
icer2019.idu.edu.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri İzmir’de 04-06 Ekim 2019’da İzmir Demokrasi Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından düzenleyecek olduğumuz 1. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresi’nde (IDU-ICER’19) görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

Teması “Eğitimde Yeni Yaklaşımlar: Fırsatlar ve Zorluklar” olarak belirlenen kongremizde dünyadaki meslektaşlarla uzmanlık, deneyim ve bilimsel çalışmaların paylaşılması amaçlanmaktadır. Programda; panellere, çalıştaylara, sözlü, poster ve uzaktan bildirilerin sunumlarına yer verilecektir.

IDU-ICER’19 için lütfen daha önce herhangi bir yerde sunulmamış ve/veya yayımlanmamış özgün çalışmalarınızı bildiri gönderimi menüsünü kullanarak gönderebilirsiniz.

IDU-ICER’19 bildiri özet metinleri Bildiri Özetleri E-Kitabı olarak yayımlanacaktır. Buna ek olarak kongre sonrasında bildiriler, makale biçimine dönüştürülmek ve hakem değerlendirme sürecinden geçirilmek koşulu ile Bildiriler Tam Metin E-Kitabı’nda basılacaktır. Kongremizle ilgili detaylı bilgilere web sitemizdeki ilgili menülerden ulaşabilirsiniz.

KONFERANSIMIZ AKADEMİK TEŞVİK KRİTERLERİNİ SAĞLAMAKTADIR.

Konferans dilleri İngilizce ve Türkçe‘dir.

Sizleri kongremizde görmeyi heyecanla bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER

Prof. Dr. Şükran TOK

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin