Kanserde Güncel Gelişmeler-Gastrointestinal Sistem Onkoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
21 Mart - 23 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Dalaman Sarıgerme Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kanserguncel.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Onkolojik Klinik Araştırmalar Derneği (ONKAD) bünyesinde, Dalamanda, 21-23 Mart 2019 tarihinde Kanserde Güncel Gelişmeler: Gastrointestinal Sistem Onkoloji Sempozyumu gerçekleştireceğiz,

Bilginin ikiye katlanma süresinin yaklaşık iki yıl olduğu düşünülen bir dönemde tüm onkolojide olduğu gibi gastrointestinal kanserler ve tedavilerinde de baş döndürücü gelişmeler olmaktadır. Bu gelişmelerin günlük pratiğe yansıması ve dolayısıyla hastaların yarasına dokunması disiplinler arasında benzer dilin konuşulması ve işbirliği ile mümkündür.

Özofagus, mide, pankreas, hepatobiliyer, kolorektal, anal kanal kanserleri, gastrointestinal stromal tümörler ve gastroenteropankreatik nöroendokrin tümörler ile bu hastaların beslenme ve bakımlarıyla ilgili son bilimsel gelişmelerin multidisipliner bir yaklaşımla gözden geçirileceği sempozyumumuzda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin