Masterclass 3-Kolorektal Kanserler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
05 Mart - 07 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.masterclass2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

İstanbul Gastroenteroloji Cerrahisi Derneği ve Sempozyum Düzenleme Kurulu adına sizleri 05 - 07 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilecek olan Master Class Gastroenteroloji Cerrahisi toplantılarının üçüncüsü olan Kolorektal Kanserler Sempozyumuna davet etmekten büyük onur duyuyoruz.

Sempozyumun amacı, Kolorektal Kanserler tanı ve tedavisinde güncel bilgileri paylaşmak, cerrahi teknikler, cerrahi sırasında karşılaşılan zorlukları konularının uzmanlarından izlemek ve bunların yanında cerrahi komplikasyonlarla nasıl başa çıkılacağını, nütrisyon alanındaki gelişmeleri, cerrahi ile birlikte onkolojik tedavi seçeneklerini tartışmak olacaktır. Aynı zamanda meslektaşlarımız ve genç cerrahlar için, ulusal ve uluslararası deneyimli uzmanlar ile iletişim kurmak, bilgilerini tazelemek ve vizyonlarını genişletmek açısından çok önemli bir fırsat olacaktır.

Derneğimizin üçüncü aktivitesi olarak, üst düzey kuruluşların desteğini de alarak gerçekleştirilecek olan derneğimizin bu faaliyetinde şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerinizin devam etmesi arzusuyla toplantımızda görüşmeyi diliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp

İstanbul Gastroenteroloji Cerrahisi Derneği Başkanı
Prof. Dr. Erdal Birol Bostancı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin