RTEÜ 1. Ulusal Diş Hekimliği Öğrenci Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Ekim - 12 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Rize, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.rteudis.com
DAVET
Sevgili Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri,

Sizleri Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1. Ulusal Diş Hekimliği Öğrenci Kongresine davet etmekten mutluluk duyuyorum.

Yoğun ve zorlu bir süreci içeren Diş hekimliği eğitiminiz sırasında hem mesleki gelişiminize katkıda bulunacak hem de yeşille mavinin buluştuğu güzel Karadeniz bölgesinde küçük bir mola vermenizi sağlayacak kongremizde verimli ve güzel vakit geçirmenizi umut ediyoruz.

Diş hekimliği mesleği; eğitimin hiçbir zaman bitmediği, bilgilerinizi sürekli yenilemeniz ve güncellemeniz gereken bir yaşamı gerektirmektedir. Kongreler ise hocalarımızla buluşarak birikimlerinden faydalanma ve en güncel yaklaşımlardan haberdar olma fırsatını sunarken bilgi paylaşımlarına da olanak sağlamaktadır. Siz genç meslektaş adaylarımızın bu tür bilimsel aktivitelere gösterdikleri ilgi ve alaka mesleğimizin geleceği için sevindirici ve umut vericidir.

Bu yıl birincisini düzenlediğimiz gelenekselleşmesini umut ettiğimiz Kongremizin bilimsel kısmında; Saygın hocalarınızın konuşmalarında, pratik uygulama kurslarında bilgi dağarcığınızı arttıracak, sosyal kısmında ise hocalarınızla ve akranlarınızla buluşmak suretiyle kalıcı mesleki ilişkiler kurabileceksiniz.

Ekim 2019’da hepinizi çay kokulu Rize’de görmekten, Bilimsel ve Sosyal Şenliğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sevgilerimle,

Prof. Dr. Zeynep Yeşil Duymuş
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin