Sos-Con 2. Uluslararası Sosyal Bilimler ve İnovasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Nisan - 28 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Elazığ, Türkiye
KONGRE YERİ
Fırat Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.sos-con.com
DAVET
11-13 Mayıs 2018 tarihlerinde Antalya’da Fırat Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen I. Uluslararası Sosyal Bilimler ve İnovasyon Kongresinin (www.sos-con.com) ardından sizleri 26-28 Nisan 2019 tarihinde Elazığ Fırat Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek olan II. Uluslararası Sosyal Bilimler ve İnovasyon Kongresine davet etmenin onurunu yaşamaktayız.

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Uluslararası Sosyal Bilimler ve İnovasyon Kongresi ile sosyal bilimlerin farklı disiplinlerinde çalışan akademisyen, araştırmacı ve lisansüstü öğrencileri bir araya getirerek, gerek inovatif gerekse interaktif ve bilimsel bir platformda buluşturmak, ayrıca sosyal bilimlerde farklı bakış açıları yakalamak en önemli hedefimiz olarak ön plana çıkmaktadır.

Kongrede kabul edilen bildiri özetleri öncelikli olarak elektronik kongre özet kitabında yayınlanacak, katılımcılarımızın tercihlerine göre tam metinleri ise kongreyi takip eden süre içinde (yaklaşık 30 gün) yine elektronik kongre tam metin kitabında yayınlanacaktır. Bunun yanı sıra, tercihe bağlı olarak katılımcılarımızın tam metinleri uluslararası kitap bölümü olarak veya ulusal kitap bölümü olarak yayınlanacaktır.

* II. Uluslararası Sosyal Bilimler ve İnovasyon Kongresi akademik teşvik kriterlerini karşılamaktadır.
* Uluslararası kitap bölümlerinin dili İngilizce olacak ve editör onayıyla yayınlanacaktır.
* Kongremizle ilgili olarak uluslararası kitap(lar) İngiltere, ABD ve Kanada’da anlaşmalı yayınevleri tarafından basılacaktır.
* Yayınevi editörleri gerekli görmeleri durumunda proofreading isteyebileceklerdir.
* Uluslararası olarak yayınlanacak kitaplardaki bölüm ücreti kongre katılım ücretine dâhil değildir (kitap bölüm ücreti ilerleyen günlerde ilan edilecektir).
* Kongreyle ilgili olarak çıkarılacak uluslararası kitabın Ekim 2019 doçentlik başvurularından önce basılması ve yazarlara ulaştırılması planlanmaktadır.
* Çalışmasını ulusal kitap bölümü olarak değerlendirmek isteyen katılımcılarımıza ilerleyen günlerde bilgilendirme yapılacaktır.
* Ulusal olarak yayınlanacak kitaplardaki bölüm ücreti kongre katılım ücretine dâhil değildir (kitap bölüm ücreti ilerleyen günlerde ilan edilecektir).

Bildiriler İngilizce ve Türkçe olarak yazılabilir ve sunulabilir. Katılımcıların bildirilerini 10-15 dakikalık süre ile sözlü olarak sunmaları beklenmektedir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin