Tıbbın Girişimcileri-Cerrahpaşa Medikal Araştırma ve Kariyer Günleri

KONGRE TARİHİ
16 Mart - 17 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.tibbingirisimcileri2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

"Tıbbın Girişimcileri - Cerrahpaşa Medikal Araştırma ve Kariyer Günleri" öğrenci kongremizin 16-17 Mart 2019 tarihinde İstanbul'da gerçekleşeceğini duyurmak ve sizleri kongremize davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Gelenekselleşmesini dilediğimiz kongremizde bu yıl her biri alanında seçkin hekimler olan değerli hocalarımızın tecrübeleri ve birikimlerinden faydalanabilmek için kendilerini davet ettik. Yarının girişimcileri olan bizlere bir yol haritası çizmemizde katkıda bulunacağına inandığımız, her yönüyle dopdolu, sizlere sunabilmeyi heyecanla beklediğimiz bir bilimsel program hazırladık.

Bilimsel oturumların yanında tıp bayramını ve kongremizi kutlayacağımız bir sosyal program ve tıp eğitiminden sanata geniş bir yelpazede yeni beceriler edinirken keyifli vakit geçireceğimiz atölyeler hazırladık.

Katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

16 Mart sabahı görüşmek dileğiyle,
Zeynep Naz Efe
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin