Uluslararası Eğitim Bilimleri Forumu-IFES UEBF

KONGRE TARİHİ
05 Nisan - 07 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE WEB SİTESİ
www.ifes-uebf.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri Kuzey Kıbrıs Türk Cımhuriyetinde 5-6-7 Nisan 2019’de yapılacak olan Uluslararası Eğitim Bilimleri Forumunda (IFES/UEBF-2019) görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

Uluslararası Eğitim Bilimleri Forumunda (IFES/UEBF-2019) dünyadaki meslektaşlarla uzmanlık, deneyim ve bilimsel çalışmaların paylaşılmasını amaçlamaktadır. Programda; panellere, çalıştaylara, sözlü bildirilere ve poster sunumlarına yer verilecektir.

IFES/UEBF-2019 için lütfen daha önce herhangi bir yerde sunulmamış ve/veya yayımlanmamış özgün çalışmalarınızı bildiri gönderimi menüsünü kullanarak gönderebilirsiniz.

IFES/UEBF-2019 bildiri özet metinleri forum öncesinde “Bildiri Özetleri E-Kitabı" olarak yayımlanacaktır. Buna ek olarak forum sonrasında bildiriler, makale biçimine dönüştürülmek ve hakem değerlendirme sürecinden geçirmek koşulu ile “Bildiriler Tam Metin E-Kitabı”nda basılacaktır. Başvuruların yayımlanması ile ilgili detaylı bilgilere “Genel Bilgiler” menüsünden ulaşabilirsiniz.

Sizleri Kuzey Kıbrıs Türk Cımhuriyetinde yapılacak forumumuzda aramızda görmeyi heyecanla bekliyoruz.

Dr. Adem ÇİLEK
EYUDER Başkanı
IFES-UEBF Eş Başkanı

Ahmet ARSLAN
KKTC TDER Başkanı
IFES-UEBF Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin