Uluslararası İş Kazaları El Yaralanmaları ve Uzuv Kopmaları Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Nisan - 27 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Swiss Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.mcv2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı’nın katkıları, Acil El Cerrahi ve Mikrocerrahi Derneği’nin işbirliği ile düzenlenen Uluslararası İş Kazaları, El Yaralanmaları ve Uzuv Kopmaları Kongresi, 26-27 Nisan 2019 tarihlerinde, İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Özellikle Acil El Yaralanmaları ve Uzuv Kopmalarının ayrıntılarına yer verilecek olan kongrede, “İş Kazalarının Önlenmesi, Acil El Yaralanmalarının Tedavisi ve Rehabilitasyonu” konuları zengin bir bilimsel programla işlenecektir.

Yurtdışından kongremize katılan, Dünyada konularında en iyi çok değerli konuşmacı dostlarımız ve yoğun ilgi gören konulardan oluşan bilimsel programımızla, cerrahi alanında ulusal standartların yükselmesine katkı sağlayacak ileri bir bilimsel seviyeyi yakalamayı hedefliyoruz.

Farklı ülkelerden bilim insanlarının bilim kurulunda bulunmaları ve sunumların bilimsel ön incelemeden geçirilerek kabul edilecek olması; sunuların tam metninin veya özetinin bildiri kitapçığında yayınlanacak olması, Doçentlik Başvuru Dosyası hazırlayan adaylar için Uluslararası Bilimsel Toplantımıza katılımı daha da cazip bir hale getirecektir.

Ülkemizde endüstriyel yaralanmalar, maalesef genç bireylerin mesleklerinden ve sosyal hayattan kopmaları ile sonuçlanıyor. Hem yaralanan bireylerin üretkenliklerinin azalması ve hem de tedavilerinin uzun süreli, zahmetli ve pahalı olması önemli bir toplumsal yükü de beraberinde getiriyor. Bu yaralanmaların olumsuz etkilerinin erken, etkin ve kapsamlı bir tedavi süreci ile hafifletilmesi mümkündür. Bu düşünceler ile organize ettiğimiz kongremize katılmanız, deneyimlerinizi bizlerle paylaşmanız, kısacası bu bilimsel etkinlik içinde aktif olarak görev almanız hem mesleklerimiz ve hem de ülkemiz açısından büyük önem taşımaktadır.

Cerrahlar ve terapistler arasındaki eşgüdümü geliştirmek ve değişik ülkelerden gelen seçkin konuşmacıların deneyimlerini dinlemek için çok iyi bir fırsat olduğu kanısındayız. Bunu kolaylaştırmak ve katılımcıların, tüm yabancı konuşmacıları eksiksiz takip edebilmelerini sağlamak için, salon sayısı bu süre boyunca teke indirilmiş ve profesyonel eşzamanlı çeviri olanağı sağlanmıştır.

TİSK Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı ve Acil El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Derneği’nin bu özel bilimsel etkinliğinde, aramızda olmanızı, meslektaşlarınızı davet ve teşvik etmenizi bekliyoruz. Kongremizde görüşmek dileğiyle.

Prof. Dr. Türker Özkan
Kongre Eşbaşkanı

Prof. Dr. Gürsel Leblebicioğlu
Kongre Eşbaşkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin