Uluslararası Tasarım ve Mühendislik Sempozyumu-IDES 2019

KONGRE TARİHİ
10 Ekim - 12 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
İzmir Demokrasi Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
ides.idu.edu.tr
DAVET
Uluslararası Tasarım ve Mühendislik Sempozyumu - IDES’19, İzmir Demokrasi Üniversitesi tarafından 10-12 Ekim 2019 tarihleri arasında İzmir, Türkiye’de gerçekleştirilecektir. “Sürdürülebilirlik, Yenilik, Üretim” ana teması ile gerçekleştirilecek olan sempozyum, mimarlık, peyzaj mimarlığı, şehir ve bölge planlama ve tüm mühendislik alanlarında çalışan akademisyenlerin katılımlarına açıktır.

IDES’19’un amacı, ana temada belirlenen kavramlar çerçevesinde yürütülen araştırma, proje ve uygulamaların tartışmak üzere bilim insanlarını bir araya getirmektir. Disiplinler arası çalışmaların giderek önem kazanmakta olduğu günümüzde, farklı uzmanlık alanlarında çalışan akademisyenlerin bilgi ve tecrübe paylaşımlarının sağlanabileceği bir platform yaratmak ve çok disiplinli bir bakış açısına sahip ortak projelerin geliştirilmesini desteklemek temel hedeflerdendir. Sempozyum sonucunda ulaşılan çıktılardan, gelecek disiplinler arası çalışmalara zemin hazırlaması ve katkı sağlaması beklenmektedir.

Sempozyum Düzenleme Komitesi, siz değerli bilim insanlarını, çalışmakta olduğunuz özgün konular hakkında paylaşım yapmak için IDES’19’a davet etmekten memnuniyet duymaktadır.

Tüm özetler, hakemler tarafından yazarları bilinmemek üzere, özgünlüğü, araştırma içeriği ve tekniği, derinliği, doğruluğu, konferansa katkısı ve okunabilirliği temel alınarak değerlendirilecektir. Tam metinler, katılımcıların isteğine bağlı olarak bildiri kitabında veya uluslararası yayınevi tarafından yayınlanacak kitapta kitap bölümü olarak yer alabilecektir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin